Global site tag (gtag.js) - Google Analytics

KOMBİ PETEĞİ

Kombilerin ısıtma yöntemleri kalorifer peteklerinin içindeki sıcak su ile içlerindeki ısıyı ortama bırakmaktır. Bu sebeple kombi peteği büyük önem arz etmektedir. Kombi tesisatının ısı kaybetmemesi ve kalorifer peteklerinin ısıyı iyi iletmeleri tasarruf açısından büyük önem arz etmektedir. Kalorifer peteği temizliği ise işte bu yüzden çok önemlidir. Teknik servisimiz sadece kombi bakımlarını değil aynı zamanda da kalorifer peteklerinin bakımlarını ve temizliklerini de yapmaktadır. Metal iç kısımlarında zaman içerisinde pislik birikmekte ve kalorifer peteklerinin ısıyı yaymasını engeller ve tıkanıklık oluşturur. Bu sebeple kalorifer peteklerinin belirli periyotlarla temizlenmesi gerekir. Kalorifer petek fiyatları Tekzen gibi büyük mağazalarda bile mağazamız kadar uyguna bulunamamaktadır.

Petek

Kalorifer peteği Ölçüleri

Kalorifer peteği almak isteyenler fiyat teklifi almak için öncelikle kalorifer peteği ölçüleri alınmalıdır. Alınan ölçülere göre seçilmiş markalarda mesela Eca kalorifer petek fiyatları alınabilir ve bu sayede markalara göre kıyas etme şansınız bulunmaktadır. Kalorifer petek fiyatları sahibinden satın alınabileceği gibi ikinci el mağazamızdan da satın alabilirsiniz. Sahibinden 2.el kalorifer peteği fiyatları ile ikinci el mağazamızı sürekli kıyaslamakta ve eş değer ürünlerde ayır edici derecede uygun fiyatlar verdiğimizden her daim emin olmaktayız. Kalorifer petekleri alınırken döküm kalitesi, metal kalitesi ve petek korozyon koruyucu kaplama kalitesi iyi incelenmelidir. Eğer ben bunlardan anlamam diyorsanız. Mağazamıza uğramanız durumunda ürünlerin kalitesi hakkında sizleri bilgilendirebiliriz.

Kalorifer Peteği

Kalorifer Petek Fiyatları

Mağazamızda müşterilerimize sunduğumuz bilgilendirme hizmeti sayesinde bizden sonra başka mağaza gezme ihtiyacı duymayacaksınız. Rakamsal bilgilerle ürün kalitelerini kıyaslayabilecek ve en uygun kalorifer petek fiyatları baymak markasını bizim mağazamızda bulacaksınız. Demirdöküm kalorifer peteği fiyatı almak isterseniz en güncel fiyatlar için mağazamıza uğramanız ya da telefon ederek bilgileri alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir ve ürün özelliklerini mağazamıza uğramadan da kıyaslayabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerin montaj ve bakım hizmetlerini alabileceğiniz 7 24 teknik servis hizmetimiz ile de her acil durumda destek alabileceğinizin güveni içerisinde ürünlerimizi kullanabileceksiniz. Aldığınız ürünlerde bir sorun yaşamayacak yaşasanız bile garanti ve teknik servis ağından yararlanabileceksiniz.