KOMBİ FANI NEDİR?

Günümüzde iki çeşit kombi fanı kullanılmaktadır. Hermetik (sızdırmaz) ve bacalı sistem olarak bilinmektedir. Kombi fanları kombilerin en önemli parçalarından biridir ve arızalandığı takdirde kombiniz kesinlikle çalışmayacaktır. Bacalı kombilerde fan motoru bulunmamaktadır. Hermetik sistemde fan motoru dışarıdan aldığı havayı kombinin çalışması veya yakması için kullanarak açığa çıkan gazı dışarıya atma görevi görürler.

kombi-fani-ankaraacilkombiservisi

Fan arızaları genellikle voltajdaki yükselip alçalmalar sonucu oluşmakla birlikte birçok nedenden kaynaklanabilir. Bir diğer yaygın arıza rulman yataklarının deforme olmasıdır. Fan arızalandığı zaman ya hiç devreye girmez ya da aşırı gürültülü çalışabilir. Arıza durumunda kendiniz tamire kalkışmayın. Genellikle arızalar fanın yenisiyle değişimiyle sonuçlanır. Bunun nedeni tamir masrafıyla değişim masrafının genellikle aynı tutara denk gelmesidir. 

Kombi Fanı Fiyatları

Mağazamızda müşterilerimize sunduğumuz bilgilendirme hizmeti sayesinde bizden sonra başka mağaza gezme ihtiyacı duymayacaksınız. Rakamsal bilgilerle ürün kalitelerini kıyaslayabilecek ve hemen hemen her marka kombiniz için en uygun kombi fanı fiyatlarını bizim mağazamızda bulacaksınız. En güncel fiyatlar için mağazamıza uğrayın ya da telefon ederek bilgi alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden ürünleri inceleyebilir ve ürün özelliklerini mağazamıza uğramadan da kıyaslayabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünlerin montaj ve bakım hizmetlerini alabileceğiniz 7 24 teknik servis hizmetimiz ile de her acil durumda destek alabileceğinizin güveni içerisinde ürünlerimizi kullanabileceksiniz. Aldığınız ürünlerde bir sorun yaşamayacak yaşasanız bile garanti ve teknik servis ağından yararlanabileceksiniz.