Ankara Kombi Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Ankara'nın tüm bölge ve semtlerine normal ve acil kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz.
 
Değişen ve gelişen teknolojiyle bizlerde donanımlarımızı yeniliyor ve ekipmanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle sizlere üst düzeyde bir servis olanağı sunuyoruz ve harcadığınız enerji, elektrik kaybının en az seviyeye getirmek için hizmette sınır tanımıyoruz.
 
Hergün, tüm Ankara genelinde kombi tamiri, kombi servisi, kombi yıllık bakımı ve kombi yedek parça talepleriniz için bizlere ulaşabilir ve kombinizle ilgili arızayı bildirerek ekipmanlarımızın sizlere en kısa zamanda ulaşabilmeleri için arıza kaydınızı bırakabilir ve servislerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Ankara Acil Kombi Servisi sizlerden gelen çağrı kayıtları doğrultusunda sizlere hizmet verme sürecini minumuma çekerek arıza talebinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde karşılıyoruz ve size en kısa sürede geri dönüşte bulunuyoruz.
 
Ankara Kombi Servisi profesyonel noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanlarımızdan  faydalanabilirsiniz.

Kombi Bakımı, talepleriniz için 0530 640 01 05 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.cihazınızın çalışmasında anormal bir durumla karşılaştığınız anda, güvenliğiniz bakımından; cihazınızı hemen durdurup, elektrik sigortasını kapatınız  ve  0530 640 01 05 numaralı çağrı merkezimizi arayınız.
 
Çağrı merkezimizdeki deneyimli personellerimiz, Servis talebinizi kısa bir sürede alacak ve size en yakın servis noktamızdan ekiplerimizi siz sayın müşterilerimize yönlendireceklerdir.
 
Tüm detaylı bilgi için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.  0 530 640 01 05