DEMİRDÖKÜM KOMBİ

Demirdöküm genel müdürlük altında yetkili hizmet veren firmamız hem Demirdöküm kombi satış hem de teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmteti verdiğimiz uzman ekiplerimiz tüm modeller müdahale etmeye yetkili ve eğitim verilmiş personelden oluşmaktadır.

Demirdöküm müşteri hizmetleri üzerinden de ulaşabileceğiniz teknik servis hizmetimiz Ankara’nın tüm semtlerine hizmet ulaştırmaktadır. Demirdöküm şofben, kombi ve kalorifer peteği satışı yapılan mağazamızda ev ve işyerinize uygun ısıtma sistemini bulabilir ve bu cihazlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Satış temsilcilerimiz ürünler hakkında size teknik bilgileri aktaracak ve ürünleri birbiri ile kıyaslamanıza olanak sağlayacaklardır. Demirdöküm kimin ev ve iş yerinde hali hazırda kullanılmakta ise kullanıcısından memnuniyet notu sorarak bize gelmeden önce ürünlerle ilgili övgüleri duyabilir bizden sadece ürünler hakkında teknik bilgi alabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkındaki övgüyü kullanıcılarından dinlemeniz sayesinde ürünlerimiz hakkında duyacağınız bilgilerin gerçek olduğuna daha çok emin olacaksınız. Mağazamızdan aldığınız sayısal verileri de kıyaslayarak ihtiyacınızı karşılayacak en doğru ürünü seçebileceksiniz.

Demirdöküm nitron ve Demirdöküm atron ailesinden bir kombi beğendiğiniz durumda ikisinin birbirine karşı üstünlükleri size aktarılacak ve doğru ürün üzerinde karar kılmanız kolaylaşacaktır. Uygun fiyat ve taksit imkanlarımızdan yararlanmak için mağaza satış elemanlarından bilgi alabilir ve güncel fiyatlar üzerinden taksit seçeneklerini değerlendirerek kolaylıkla kombi sahibi olabilirsiniz. Kombi sahibi olmak için çok yüksek meblağlar ödemenize gerek yok bütçenize uygun ödeme seçeneklerinden birisini seçerek kolaylıkla kombi sahibi olur ve yuvanızı huzur içerisinde ısıtabilirsiniz.
  

Demirdöküm bayileri ile teknik servis bölümümüzün firmamız bünyesinde beraber bulunması sayesinde satın aldığınız kombilerin montaj ve teknik servis hizmeti de tarafımızdan sağlanabilmektedir. Ankara içerisinde hizmet veren teknik servisimiz garanti kapsamlı müdahaleler ile bakım ve onarım işlemlerine 7 24 devam ettiği için her zaman teknik servis hizmetimize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Birçok kullanıcının memnuniyet notlarının yansıdığı anketler sayesinde dile getirmekle kendimizi yalanlamayacağımız kalitemizle gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini kendimize en önemli motivasyon kaynağı olarak aldığımız çalışma arkadaşlarımız ile sunduğumuz hizmetin kalitesini daima artırmakta ve her güne kendimiz ile yarışmak için uyanmaktayız.