Global site tag (gtag.js) - Google Analytics

ANKARA ACİL KOMBİ SERVİSİ VE HİZMETLERİMİZ

 

Kombi Bakımı Servis Bölgelerimiz ve Hizmetlerimiz

 
Acil kombi arıza servisimiz hizmet alanı olarak 7 24 kombi servisi Ankara merkez ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Arızalanan kombilerin anında onarımları için oluşturduğumuz acil arıza ekiplerimiz Kombi arızaları ve sebepleri ile ilgili yüksek tecrübeleri ve cihazları sayesinde arızlarınızı anında tespit etmekte ve kısa sürede onararak kombinizi tekrar kullanımınıza sunmaktadır. Böylece siz kombiniz arızalı olduğu süreyi hatırlayamayacağınız kadar kısa bir sürede tamir edilmiş olacaktır. Toplumumuzun sık kullandığı bir deyişle göz açıp kapatana kadar arızlarınız giderilecektir. Yenimahalle kombi arızaları durumunda sıklıkla yardımına başvurulan Yenimahalle kombi servisi ekibimiz hızlı bir çalışma ile arızaları derhal gidermektedir. 
 

Ankara Kombi Satış Hizmetlerimiz

 
Kombi arızaları genellikle bakımları tam ve uygun zamanlarda yapılmamış kombilerde meydana geldiği için kombi bakımı yaptırılmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Teknik servis olarak sağladığımız doğru bakım hizmetinden yararlanmak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.  Kullanım ömrünü tamamlamış eski kombilerinizi yenilemek istediğinizde ise Ankara kombi satış mağazamızdan birçok marka ve model arasından ihtiyacınıza uygun kombiye en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Sahibi olduğunuz kombinin de bakım, onarım ve montaj işlemleri ile ilgili hizmetlerimizden güven içerisinde faydalanabilirsiniz. Garanti müdahaleleri yapabilecek yetkili ekiplerimize kombinizi güven içerisinde emanet edebilirsiniz. Ekiplerimiz eğitimleri sertifikalanmış personelleri ile sizler çok kaliteli bir hizmet ulaştırmakta ve sizleri memnun etmektedir.
 

Kombinizi Kombi Tamir Bakım Ustasına Emanet Edin

 
Vaillant kombi yorumları içerisinde göreceğiniz sık karşılaşılan arızalara anında müdahale ya da telefondan destek ile çözüm sunmaktayız. Bazı arızaların çözümleri kullanım kılavuzunda yer almakta ve kullanıcı müdahalesi ile giderilmektedir. Bu sayede servis ücreti ile karşılaşmamış olursunuz. Eca kombi arızaları da bazıları kullanıcı tarafından giderilebilir. Ancak her arıza kullanıcı tarafından giderilemediği için Dikmen kombi servisi ekibimiz arızalarınıza müdahale etmekte ve gerektiğinde kaliteli yedek parça temini sağlamaktadır. Uygun yedek parçaları kullanarak arızalarınızı doğru bir şekilde gidermekte ve sizleri gereksiz masraftan kurtarmaktayız. Deneme yanılma yöntemi ile değil arızayı bilerek müdahale yöntemimiz sayesinde masraflarınız çok azalmaktadır. Sizin cebinizden az para çıkması amacıyla yetiştirdiğimiz ekiplerimiz gayretle sizlere hizmet etmektedir.