Altındağ Kombi bakımı ve Altındağ Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Altındağ kombi servisi hizmetimiz sizlerin ev ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz kombilerin bakım ve onarım işlerini güvenle yapmaktadır. Altındağ kombi bakımı hizmeti için en güvenilir Altındağ kombi teknik servisi olan ekibimiz tarafından yapılacak kombi bakımlarınız sayesinde hem can hem de mal güvenliğinizden emin olacaksınız. Kombi bakımını yılda en az bir kere yaptırarak siz de kombinizin güvenli çalışmasından emin olabilirsiniz.

Kombi bakımını zamanında ve düzenli olarak yaptırarak kombinizin verim kaybetmesini engelleyebilirsiniz. Kombinizin size gereksiz fazla masraf çıkarmasından ve gereksiz yakıt kullanmaktan kurtulmak için kombi bakımlarınızı zamanında yaptırmanız gerekmektedir. Kombinizle birlikte kalorifer radyatörleri ya da bilinen ismiyle kalorifer peteklerinin de bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. 


Zamanında bakımını yaptırmadığınız kombiniz arıza yaptıysa Altındağ kombi tamiri hizmetimizden yararlanarak Altındağ kombi arıza gidermede usta olan uzman ekibimizi çağırarak kombinizin onarımını yaptırabilirsiniz. Altındağ demirdöküm kombi servisi olan firmamız demirdöküm ve diğer marka kombilerinizin bakım ve tamir işlerini güven içeresinde yapmaktadır. Altındağ demirdöküm servisi olarak hizmet veren ekibimiz sayesinde kombinizin ve kalorifer radyatörlerinizin bakımlarını yaparak kombinizin beklenmeyen zamanlarda arıza vererek sizlere masraf çıkarmasının önüne geçmenize ve kombinizin verimini arttırarak doğal gaz tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır.

Kombinizin bakımını zamanında yaptırarak olası arızaların önüne geçersiniz ve düzenli kullanımda cihazın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Böylece uzun yıllar yeni kombi masrafıyla karşılaşmadan güven içerisinde ısınabilirsiniz. 


Kalorifer peteklerinin bakımını yaptırmakta kombi bakımını yaptırmak kadar önemlidir. Kalorifer içlerinde biriken tortular sebebi ile kalorifer petekleri yeteri kadar ısınamamakta ve kalorifer petekleri ortamla ısı alışverişini azaltmaktadır. Ortamın yeterince ısınmaması ya da yavaş ısınması sebebiyle kombiniz daha çok gaz yakarak ortamı ısıtmaya çalışacak ve gaz olarak zarar uğramanıza ve yüklü miktarlarda faturalarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Ancak kalorifer petek ve tesisatınızın da bakımlarını servisimize yaptırarak bu durumu önleyebilir ve kayda değer düzeyde tasarruf sağlayabilirsiniz. Kombinizin zamanla değişmesi yahut temizlenmesi gereken parçalarının bakımı yapılmadığı takdirde tıkanmalar ve sızdırmalar meydana gelebilmekte yahut kombinizde daha fazla maliyete sebebiyet verecek arızalara neden olabilmektedirler. Bakım yaptırarak bu masraflardan kurtulabilirsiniz.

Altındağ Kombi Servisi, Altındağ Kombi Tamiri ve Altındağ Kombi Bakımı Hizmeti Verdiğimiz Markalar ;

Ankara Acil Kombi Servisi olarak DemirDöküm, Arçelik, Baymak, Beko, Ariston, Bosch, Airfel, Vaillant, Alarko, Auer, Baxi, Baykan, Beretta, Brötje Heizung, Buderus, Dolvetica, Eca,Emko, Fellini, Ferroli, immergas, Kiturami, Lambert, Merloni, Sanica, Süsler, Termodinamik, Termoteknik, Viessmannve  ve Yetsan gibi diğer tüm kobilerinizin Ankara ilinin Altındağ ilçesinde servis, bakım ve tamiri yapabilmekteyiz.